روش های بهینه سازی تصاویر در وردپرس

سلام خدمت شما عزیزان

همونطور که میدونید تصاویر قسمت مهمی از وب سایت مارو تشکیل میدهند و باعث خواهند شد که محتوای ما جذاب تر بشه البته به شرطی که این تصاویر بهینه آپلود بشه و استاندارد باشه .

محیط ویرایشگر وردپرس قابلیت این رو داره که از طریق اون به مطلب خودتون عکس اضافه کنید و حتی سایز اون رو به دلخواه تغییر بدید و همچنین برای تصاویر خود نام انتخاب کنید و حتی لینک هم به تصاویر خودتون بدین. اما با استفاده از ویرایشگر وردپرس شما این امکان رو ندارین که تصاویر خودتون رو بهینه کنین , ما در این جلسه به شما افزونه هایی رو معرفی خواهیم کرد که بتونین با اونها تصاویر رو بهینه سازی کنید .

افزونه Easy Watermark

اولین موردی که به نظرم باید از اون استفاده کرد این افزونه هستش , کار این افزونه واترمارک کردن تصاویر شماست . به زبان ساده تر امضای سایت خودتون رو به صورت اتوماتیک پای تمامی تصاویر شما قرار میدهد تا حق کپی رایت برای شما محفوظ باشد.

دانلود افزونه Easy Watermark

 

افزونه Imasanity

بعضی موافع در سایت ها با اندازه های مختلف تصاویر روبرو میشویم که منظره خوشایندی رو ایجاد نمیکنه . افزونه Imasanity به صورت اتوماتیک تصاویر سایت رو سایز بندی میکنه و ما با دادن یک ابعاد ثابت همیشه یک اندازه ثابت برای تصاویر سایت خود داریم و با اینکار استاندارد اندازه ها در سایت خودمون رو مشخص میکنیم .

دانلود افزونه Imsanity

 

افزونه Clean Image File Name

زمانی که شما تصویری رو آپلود میکنید به هر نامی که در کامپیوتر شما باشد در سایت ذخیره خواهد شد , حال اگر شما به این نام توجهی نکنید چهره نامطلوبی برای سایت شما به همراه خواهد آورد و همچنین از لحاظ سئو فوق العاده بی فایده میباشد . یکی از افزونه های کارآمد که از بروز چنین مشکلی جلوگیری میکنه افزونه Clean Image File Name هست که نام تصاویر شما رو متناسب با موتورهای جستجو تغییر میده .

دانلود افزونه Clean Image File Name

 

با این سه افزونه که معرفی شد شما میتوانید تمامی موارد مربوط به استاندارد سازی تصاویر وب سایت خودتون رو انجام بدین .

موفق باشید.

روش های بهینه سازی تصاویر در وردپرس
امتیاز شما :

ممکن است شما دوست داشته باشید بیشتر از نویسنده

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.