طراحی سایت :

در جامعه کنونی، برخورداری از یک وب سایت حرفه ای، امتیازی غیر قابل انکار برای شما محسوب می شود. در حال حاضر بسیاری از کاربران برای تصمیم گیری و کسب اطلاعات بیشتر به صفحات وب در دنیای مجازی مراجعه می نمایند؛ در واقع اینترنت نقش مهمی را در جلب اعتماد و ایجاد یک کانال ارتباطی میان کاربران و کسب و کار شما ایفا می کند.

تیم وب سایت نون با کلا با ارائه یک وب سایت کاملا اختصاصی که حاصل تجربه، زیبایی شناسی و مفاهیم بازاریابی است، شما را به تجربه رقابت در دنیای مجازی دعوت می نماید.

در نون با کلا ، دانش و تجربه خود را به کار گرفته ایم تا با ایجاد محیطی کاربرپسند و برخورداری از امکانات مورد نیاز کاربران شما ، شعار مشتری مداری را به تحقق برسانیم و بی شک طراحی گرافیک متناسب با موضوع سایت شما نیز در این راستا گامی اساسی و غیر قابل انکار خواهد بود.

در مرحله بعد، سایت شما در میان وب سایت های مرتبط بررسی و مطالعه می شود و در این زمنیه پیشنهاداتی با هدف محتواسازی و بهبود رتبه وب سایت شما در موتورهای جست و و ارائه خواهد شد.

 

 

سرویس های ارائه شده در طراحی وب سایت ما :

 

۱ – طراحی وب سایت سفارشی :
در این بسته، قالب وب سایت خط به خط متناسب با سلیقه و نظر شما طراحی خواهد شد. در این طراحی کاملا اختصاصی، مشاوران وب سایت ما کنار شما هستند و در تمامی زمینه ها با ارائه نظرات و پیشنهادات خود، همیار شما خواهند بود.

۲ – قالب آماده :
در این بسته، از سوی متخصصین تیم سایت ما با توجه به نوع نیاز شما , چندین قالب آماده ارائه خواهد شد و در نهایت با در نظر گرفتن سلیقه و خواسته های وی، قالب نهایی به کمک ماژول ها و قالب های آماده طراحی خواهد شد .

 

 

 

   طراحی زیبا 

شما فقط یک بار شانس جذب و یا رد بازدیدکننده را دارید پس یک تاثیر شگرف ایجاد کنید! کاربر با یک تصمیم ناخودآگاه و در کمتر از ۳ ثانیه به ماندن در وب سایت شما فکر می کند؛ اگر پاسخ ذهنی فرد منفی باشد، فرصت خوبی برای رقبای شما ایجاد خواهد شد.

 

    نمایش اختصاصی در موبایل و تبلت

طراحی وب سایت در حالت ریسپانسیو به صورت خودکار صفحه آرایی، تصاویر و محتوای آن را متناسب با اندازه صفحه نمایش دستگاه تنظیم می کند به گونه ای که وضوح و کیفیت آن در حد مطلوب و مناسب باقی بماند. این وب سایت ها به طرز چشمگیری تجربه مرور وب را بهبود می بخشند.

 

    سئو وب سایت

رتبه خود را در موتورهای جست و جو ارتقا دهید تا به راحتی کاربران بتوانند از طریق گوگل، یاهو و بینگ با درج کلمات کلیدی مرتبط، با وب سایت شما مواجه شوند. کدهای وب سایت برای سرعت، امنیت و بهبود موقعیت هر وب سایت در موتورهای جست و جو و در نتیجه افزایش ترافیک و رتبه بندی آن سئو می شوند.

 

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

از بازدیدکنندگان خود دعوت کنید تا اطلاعات شما را با دوستان و خانواده خود از طریق رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارند.امروزه بسیاری از معارفه ها از طریق این نوع رسانه ها صورت می گیرد. در مجموعه وب سایت های نون با کلا امکان اشتراک گذاری لینک مقاله در شبکه های پر مخاطب از جمله فیس بوک، یوتیوپ و غیره در نظر گرفته شده است.

 

راه ارتباطی :

ایمیل : [email protected]

تلگرام : http://telegram.me/non_e_bakola

شماره تماس : ۰۹۳۷۲۱۳۱۰۹۹  |  از ساعت ۱۰ صبح تا ۶ عصر